k navigaci

Realizace kamenictví KAMENO-KOMAREK s.r.o.

Obkladový kámen pro stavební práce

Naše kamenictví se nezaměřuje pouze na obkladový kámen, parapety či schody a sokly a pracovní kuchyňské desky tedy výrobky pro stavební výrobu, ale zaměřuje se i na interiérové a exteriérové doplňky a hřbitovní architekturu.

Přírodní kámen a jeho vysoká kvalita

Je samozřejmostí, že vše vyrábíme v té nejvyšší kvalitě, ke které přispívá přírodní kamen ze všech koutů světa. Proto klienty, kteří si koupí například zahradní fontány či jiné dekorace na zahradu rozhodně neprohloupí.

Obkladový kámen – dodáme vše dle požadavků klienta !

Ve stálé nabídce máme několik desítek druhů materiálů a přírodního kamene ve formě leštěných, opalovaných, broušených nebo i jinak upravených desek a obkladového kamene, ale také formátovaných dlažeb a obkladů nejenom pro kamenictví.

Urnové doplňky a ostatní hřbitovní architektura na míru

Nabízíme i pomníky, náhrobky, urnové pomníky či hřbitovní doplňky, které budou připomínat naše zesnulé příbuzné nebo blízké. Samozřejmostí je, že každý návrh tohoto sortimentu – hřbitovní architektury je individuální prací.

Interiérové a bytové doplňky

Pokud máte zájem o bytové doplňky z kamene nebo obkladový kámen, jsme pro Vás jasnou volbou! Nabízíme jak originální dárky a upomínkové předměty, vinotéky, vodní fontánky, sochy, sloupy, vázy a popelníky.

Exterierové a interierové doplňky, které jsou skladem v sídle firmy v Letovicích, si můžete objednat v našem e-shopu.


Kamenictví KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o.

mapa

Kde nás najdete

Pražská 31
679 61 Letovice
Česká Republika

Tel.: +420 516 474 325
Fax: +420 516 474 492
kameno@kameno-komarek.cz
www.kameno-komarek.czDoporučujeme Vám

Moravskoslezská Břidlice Moravskoslezská
BřidliceDoporučujeme: Kamenictví, Krby a krbové vložky, prodej a realizace, Kámen Rotkovský s.r.o., Přírodní kámen, KASPE, Pokládka zámkové dlažby

SEO webu sledují SEO nástroje.cz | realizace: internetove-stranky.eu | KP-Design