k navigaci

Kamenictví nabízí dekorace do bytu i zahrad

Vítejte v prodejní sekci kamenictví KAMENOPRŮMYSL KOMAREK s.r.o. V této sekci nabízíme zejména dekorace do zahrad a bytů. Všechny námi nabízení dekorace jsou z přírodního kamene a jsou vždy originál. Mohou posloužit jako upomínkový předmět, originální dárek nebo příjemné doplnění vašeho obydlí či zahrady.

Vyberte si, kam chcete dekoraci umístit

Jako zahradní dekorace doporučujeme fontánky, koule, leštěné oblázky nebo kamenná pítka pro ptáky. Mezi dekorace do bytu patří nábytek, vázy, poháry, popelníky a další. Kamenné dekorace se také výborně hodí jako doplňky do jednacích místností a kanceláří.

Dodáváme také dekorace na míru

Všechny výrobky z přírodního kamene jsou skladem na prodejně v Letovicích a připraveny k okamžitému odběru nebo odeslání k vám. Pro zájemce zajistíme jakoukoliv dekoraci, ať už se jedná o sochu, fontánu, dózu nebo další produkt na míru. Neváhejte nás kontaktovat nebo využijte našeho poptávkového formuláře. Zkonzultujeme s vámi vaše požadavky, probereme specifika a vybereme nejvhodnější dekorace.

Všechny ceny jsou bez DPH.
Doporučujeme: Kamenictví, Krby a krbové vložky, prodej a realizace, Kámen Rotkovský s.r.o., Přírodní kámen, KASPE, Pokládka zámkové dlažby

SEO webu sledují SEO nástroje.cz | realizace: internetove-stranky.eu | KP-Design